لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 7 تير 1399     |     کد : 5936

همزمان با دهه کرامت، نماهنگ «من نایب الزیاره ام» کلید خورد

نماهنگ «من نائب الزیاره ام»، همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و دهه کرامت در محل مسجد جامع تبریز و با حضور امام جمعه محبوب این شهر کلید خورد.


به گزارش روابط عمومی سازمان، این نماهنگ به مناسبت سلسله جشن های زیرسایه خورشید، توسط شبکه جوانان رضوی و گروه فرهنگی مذهبی آئینه و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تولید خواهد شد.

دبیر سیزدهمین دوره از سلسه جشن های مردمی زیر سایه ی خورشید آذربایجان شرقی در این خصوص گفت: عوامل سازنده ی این نماهنگ با نیاز سنجی از افکار جامعه به عرض نیاز به ملجاء و امید گاه ایرانیان حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) با یک نگاه امیدوارانه به تهیه و تولید این نماهنگ در یک بستر بومی با نگاه به یکی از مفاخر شعر آذربایجان مرحوم سعدی زمان اقدام کرده اند.

سعید مطلبی افزود : با توجه به  اهمیت مضاعف برگزاری جشن های مردمی میلاد حضرت امام رضا (ع)، که نیازهای معنوی و عاطفی جامعه به ساحت حضرت ثامن الائمه (علیه السلام)  می رساند، توجه به این تولیدات بیش از پیش به عینه مشاهده می شود.

کارگردان این نماهنگ نیز  با بیان اینکه این نماهنگ همزمان با سالروز ایام ولادت حضرت امام رضا (علیه السلام) پخش خواهد شد، گفت: این نماهنگ به صورت داستانی با فضایی از کرامات حضرت امام رضا (ع) و نگاه امیدوارانه به  عنایت پدرانه امام رئوف خواهد بود.

حسین باهر افزود: این اثر روایتگر کرامات و نجواگر مدایح رضویه در فضایی عاشقانه و عارفانه است و شعر این مدیحه‌ی پرسوز، توسط شاعر جوان اهل بیت (ع) مرتضی طوسی با تلفیق شعر شاعر مطرح مرثیه سرای آذربایجان مرحوم سیدرضا حسینی متخلص به سعدی زمان روایت شده است.

وی اضافه کرد: در نماهنگ «من نایب الزیاره ام»، بهرام نوبری و ثمین آقا محمدی به عنوان بازیگر، علی مجیدپور بازیگردان، امیرعلی حیدرزاده گریم، مسعود مختاری مدیر صحنه و برنامه ریزی، علیرضا سلمان‌پور مدیر تصویربرداری و تدوین، جمال حسین پور توانا مدیر تولید همکاری دارند.

باهر تاکید کرد: این نماهنگ به مناسبت میلاد امام رضا (علیه السلام) آماده می‌شود و همزمان در این روز با سعادت در فضای مجازی و توسط رسانه‌های الکترونیکی منتشر و برای بهره مندی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز