لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399     |     کد : 5850

لزوم توجه مدیران ورزشی سازمان‌ها و مناطق شهرداری به توسعه ورزش همگانی

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بر لزوم برنامه‌ریزی و هماهنگی مدیران ورزشی سازمان‌ها و مناطق برای توسعه ورزش همگانی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه هماهنگی مدیران ورزش سازمان‌ها و مناطق شهرداری تبریز با رئیس و مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد.
در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در سازمان‌ها و مناطق مختلف شهرداری اظهار داشت: انتظاری که از مدیران ورزش سازمان‌ها و مناطق وجود دارد، این است که برنامه‌ریزی‌ها صرفاً برای گروه خاصی از همکاران نباشد. بلکه باید عموم کارکنان و خانواده آن‌ها به همراه تمام شهروندان مدنظر قرار گیرد.
وی افزود: جایگاه مدیران ورزشی باید در سازمان‌ها و مناطق حفظ‌شده و این مدیران تأثیرگذاری لازم را در برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف داشته باشند. باید از تمام ظرفیت‌ها و سیاست‌های تشویقی برای حضور هر چه بیشتر همکاران در فعالیت‌های ورزشی که منجر به افزایش راندمان و بازدهی می‌شود، استفاده کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی ادامه داد: رسالت ما توسعه ورزش همگانی و توجه به ورزش اقشار مختلف شهروندان تبریزی است. در همین راستا انتظار می‌روند مدیران ورزشی مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم به منظور اجرای فعالیت‌های ورزشی را انجام دهند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در خاتمه در خصوص برگزاری مسابقات کارمندی اظهار داشت: استعدادها و پتانسیل‌های مختلفی در بدنه شهرداری داریم که باید از آن‌ها استفاده کرده و با توسعه مسابقات ورزشی و انتخاب بهترین‌ها، حضوری جدی و قدرتمند در مسابقات کلانشهر ها داشته باشیم.
مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز