لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 5812

استمرار "در خانه بخوانیم"، گامی موثر در افزایش سرانه مطالعه است

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: استمرار پویش "در خانه بخوانیم"، گامی موثر در افزایش سرانه مطالعه طی ماه های آتی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر شهرام دبیری، در اختتامیه پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، گفت: در شورای اسلامی شهر این پویش به عنوان یک حرکت موفق ارزیابی شد و امیدواریم با استمرار این حرکت، زمینه افزایش سرانه مطالعه بین شهروندان عزیزمان فراهم شود.

وی اظهار داشت: حس ایجاد رقابت در امر کتابخوانی بین شهروندان تجربه تازه ای بود که به کمک این پویش ایجاد شد و بی تردید حس خوبی را بین عموم شهروندان ایجاد کرد.

دبیری ادامه داد: من از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به پاس برگزاری مطلوب این امر کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم که این حرکت را استمرار بخشند.


این برنامه، با قرعه کشی در سه مرحله بین 99 نفر از شرکت کنندگان در دو بخش "کودک" و " کتاب های آموزش شهروندی کودک و نوجوان" دنبال و اسامی برگزیده های هر بخش به صورت مجازی اعلام شد.

این برنامه به صورت زنده و از کانال اینستاگرامی شهریار نیوز در حال پخش بود و روند قرعه کشی به صورت رندم و یارانه ای صورت می گرفت تا از شفافیت مطلوب و نیز برگزاری بدون شبهه آن برخوردار باشد.استمرار "در خانه بخوانیم"، گامی موثر در افزایش سرانه مطالعه است


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز