لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399     |     کد : 5804

شفافیت اداری و مالی سرلوحه امور در سازمان است

معاون مالی و اداری و قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از پیشرو بودن سلامت اداری و شفافیت مالی در این مجموعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز مهندس بابک دانش پناه گفت : در راستای  سیاستهای کلی شورای اسلامی شهر و همچنین تاکید شهردار محترم تبریز در خصوص مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت در همه عرصه ها ،کمیسیون برنامه و بودجه شورا موضوع حسابرسی مالی دقیق را در دستور کار خود قرار داد که پس طی مراحل لازم  در سال 98 به کلیه مناطق و سازمان ها ابلاغ گردید. برابر این ابلاغ بلافاصله این موضوع را در دستور کار جدی خود قرار دادیم و با عقد قرارداد با یکی از شرکتهای ذیصلاح و با همکاری تمام وقت اداره مالی سازمان جهت تحقق این امر مهم وارد عمل شدیم .
قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریزعمل به شعار شفافیت مالی و تطبیق امور با سیاستهای کلی سلامت اداری را مهمترین سرلوحه کار این سازمان عنوان کرد و اظهار داشت : در این راستا در کمترین زمان ممکن عملیات مربوط به حسابرسی شروع و نهایتا پس از رفع نواقص در هیات مدیره سازمان مطرح و مصوب گردید و در جلسه اخیر شورای اسلامی ، گزارش حسابرسی سالهای 96 و 97 در صحن علنی ارائه گردید.
وی افزود : بسیار خرسندیم که در بین مناطق و سازمان های شهرداری تبریز اولین سازمانی بودیم که به تصریح اعضای محترم کمیته حسابرسی گزارش مطلوب و با حداقل اشکالات را تقدیم شورا کردیم و این گزارش متعاقبا مورد تقدیر ریاست محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورا ؛ جناب آقای دکتر بهشتی قرار گرفت .
مهندس داتش پناه در ادامه زحمات مستمر و مجدانه همکاران اداره مالی سازمان و اداره کل حسابرسی در ارائه اولین گزارش حسابرسی شهرداری تبریز را مهم و اساسی قلمداد کرد و گفت : خوشبختانه با تلاش جدی و پیگیرانه همکاران بخصوص در اداره مالی شفافیت به عنوان شعار محوری شهردار محترم تبریز در این سازمان نهادینه شده است .
معاون مالی و اداری وقائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در خاتمه تاکید کرد : سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز پیشتاز سلامت اداری و شفافیت مالی است و شفافیت سرلوحه امور در سازمان است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز