جستجو
 
تاریخ : جمعه 12 ارديبهشت 1399     |     کد : 5703

"در خانه بخوانیم" پویشی برای تمامی شهروندان / دعوت از شهروندان ناشنوا برای پیوستن به پویش در خانه بخوانیم

پویش "در خانه بخوانیم" با انتشار پیامی ویدیویی از عموم مردم به ویژه هموطنان ناشنوا برای پیوستن به این پویش دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تداوم شیوع ویروس کرونا، مسئولان برگزاری پویش "در خانه بخوانیم" با انتشار پیامی ویدیویی از عموم مردم به ویژه هموطنان ناشنوا برای پیوستن به این پویش و مشارکت در فعالیت فرهنگی که در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی اجرا می‌شود، دعوت کردند.

هدف از برگزاری این پویش علاوه بر توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، تشویق اقشار مختلف همشهریان برای تداوم حضور در خانه، افزایش مشارکت اجتماعی، قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ارائه آموزش‌های شهروندی به کودکان و... است.
 

گفتنی است، مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" به منظور تشویق همشهریان برای حضور در خانه و مقابله با شیوع ویروس کرونا، غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف شهروندان تبریزی، توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و استفاده بهینه از فرصت پیش آمده در دوران قرنطینه خانگی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از ابتدای سال 99 برگزار می‌شود.

این مسابقه در 4 بخش بزرگسالان، نوجوانان، کودکان و ویژه برگزار می‌شود که در هر بخش برای 99 نفر جوایز نقدی اهدا می‌شود. جایزه هر یک از منتخبین این بخش‌ها به ترتیب 7 میلیون ریال (بخش بزرگسالان)، 4 میلیون ریال (بخش نوجوانان)، 2.5 میلیون ریال (بخش کودکان) و 3 میلیون ریال (بخش ویژه) و جوایز ارزشمند در بخش ویژه ماه مبارک رمضان خواهد بود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند برای دریافت کتاب‌ها و شرکت در آزمون مربوطه به سایت رسمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، شهریار نیوز و سایت جامع شهروندی citizen.tabriz.ir مراجعه نمایند.


PDF چاپ چاپ