لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 8 دي 1389     |     کد : 57

آثار رسیده به دبیرخانه از مرز 1000 گذشت

دبیر دومین سوگواره سراسری عکس « قاب خالی خورشید» گفت: تا به حال بیش از 1000 اثر از عکاسان معتبر کشور به دبیرخانه این سوگواره سراسری ارسال شده است.

دبیر دومین سوگواره سراسری عکس « قاب خالی خورشید» گفت: تا به حال بیش از 1000 اثر از عکاسان معتبر کشور به دبیرخانه این سوگواره سراسری ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، کریم متقی گفت: با گذشت 30 روز از اعلام فراخوان سوگواره سراسری عکس « قاب خالی خورشید» بیش از 1000 اثر به دبیرخانه این سوگواره ارسال شده است.

وی افزود: اکثر شرکت کنندگان در این سوگواره غیر بومی هستند و این نشانگر اعتبار این سوگواره است که با وجود گذشت تنها دو سال از سابقه این سوگواره، استقبال خوبی به عمل آمده است.

دبیر دومین سوگواره سراسری عکس « قاب خالی خورشید» تصریح کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان وقت اداری 10/10/89 به دبیرخانه این سوگواره ارسال نمایند. وی یادآور شد: بدیهی است به آثاری که بعد از اتمام مقرر به دبیرخانه برسند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

متقی خاطر نشان کرد: شرکت تمامی عکاسان سراسر کشور در این سوگواره آزاد بوده و هر عکاس مجاز است حداکثر 10 قطعه ی تک عکسِ (رنگی یا سیاه سفید) خود را برای شرکت در این  سوگواره ارسال کند، همچنین به عکس­های  دستکاری شده و مجموعه عکس پذیرفته نمی­شوند .

وی تصریح کرد: در صورت تهیه ی عکس با دوربین های فیلمی، نگاتیو تصویر را اسکن و به صورت دیجیتال ارسال کنید، همچنین دبیرخانه از پذیرش عکس های تهیه شده توسط گوشی های موبایل معذور است.

متقی اذعان داشت: مراسم افتتاحیه نمایشگاه، اختتامیه سوگواره و اهدای جوایز ساعت 16،   25/11/89 در تالار اجتماعات عمارت شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

گفتنی است اولین سوگواره سراسری عکس « قاب خالی خورشید» سال گذشته توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شده بود.

  


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز