جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 11 ارديبهشت 1399     |     کد : 5696

قدر کتاب را بدانیم

خوشنویس پیشکسوت تبریزی گفت: در ایامی که در خانه ماندن سخت و طاقت فرساست ، بهترین دوست در کنار ماست .باید قدر کتاب را بدانیم .

به گزارش روابط عمومی سازمان، استاد یونس نصیری خوشنویس پیشکسوت تبریزی گفت : از قدیم الایام بهترین دوست و یار مهربان آدمی کتاب بوده و هست و اکنون که شرایط بهداشتی و اجتماعی ما را مجبور به خانه نشینی کرده باز هم این یار مهربان در کنار ماست و بهترین فرصت برای انس با این یار قدیمی برای ما فراهم شده است .
این هنرمند برجسته افزود : برگزاری مسابقه کتابخوانی از سوی شهرداری تبریز فرصتی بی بدیل برای بازگشت به کتاب و فرهنگ کتابخوانی است که هم عاملی برای جلوگیری از افسردگی ناشی از خانه نشینی و هم راهی برای افزایش دانش و آگاهی است.
وی در پایان اظهار داشت : در ایامی که در خانه ماندن سخت و طاقت فرساست ، بهترین دوست در کنار ماست .باید قدر کتاب را بدانیم .
گفتنی است، مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" به منظور تشویق همشهریان برای حضور در خانه و مقابله با شیوع ویروس کرونا، غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف شهروندان تبریزی، توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و استفاده بهینه از فرصت پیش آمده در دوران قرنطینه خانگی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از ابتدای سال 99 برگزار می‌شود.
این مسابقه در 4 بخش بزرگسالان، نوجوانان، کودکان و ویژه برگزار می‌شود که در هر بخش برای 99 نفر جوایز نقدی اهدا می‌شود. جایزه هر یک از منتخبین این بخش‌ها به ترتیب 7 میلیون ریال (بخش بزرگسالان)، 4 میلیون ریال (بخش نوجوانان)، 2.5 میلیون ریال (بخش کودکان) و 3 میلیون ریال (بخش ویژه) خواهد بود.
علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند برای دریافت کتاب‌ها و شرکت در آزمون مربوطه به سایت رسمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، شهریار نیوز و سیتیزن تبریز مراجعه نمایند.


PDF چاپ چاپ