جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 8 ارديبهشت 1399     |     کد : 5687

نشاط اجتماعی شهروندان مهمترین گام کرونایی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: بهره گیری از فضای مجازی در ایام کرونایی ظرفیتی ایده آل برای خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با اشاره بر ظرفیت های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گفت: سازمان های پویا نیازمند ساختارهای انعطاف پذیر برای تطبیق با شرایط روز جامعه ، نوآوری و خلاقیت می باشند، در شرایط بحران ویروس کرونا ارائه خدمت به شهروندان بایستی از ساختار های پیشین به ارائه خدمت مبتنی بر فضای مجازی تغییر نماید.

احمد حمیدی تصریح کرد: مجموعه فرهنگی و اجتماعی شهرداری نیز در پی شیوع ویروس covid-19 و به منظور رعایت پرتکل های پیشگیرانه بهداشتی با بهره گیری از بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ارائه خدمات می نماید.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار با اشاره بر برگزاری نمایشگاه صنایع دستی خانگی در فضای مجازی افزود: آموزش های شهروندی، پر کردن اوقات فراغت و نشاط اجتماعی شهروندان از اولویت های فرهنگی اجتماعی مدیریت شهری در بستر فضای مجازی می باشد، فعالیت های هنری مجازی ، امکان بازاریابی ، رونق تولید و فروش آثار هنرمندان از اهداف برگزاری نمایشگاه صنایع دستی خانگی در فضای مجازی است.
حمیدی ادامه داد: آثار شرکت کنندگان در این نمایشگاه شامل چرم دوزی،حکاکی روی نقره، گلدوزی،خاتم کاری و... می باشد که توسط شهرمندان هنرمند در فضای مجازی در ایام ماه مبارک رمضان در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های آنلاین مراکز فرهنگی و خانه های سلامت شهرداری تبریز افزود: شهر تعطیل نیست! مراکز فرهنگی و خانه های سلامت شهرداری در ایام ویروس covid-19 پویا تر از گذشته در بستر فضای مجازی به شهروندان ارائه خدمات می نماید.
حمیدی در پایان گفت: شکست ویروس کرونا و عبور از بحران ها با همدلی و امید میسر خواهد بود و در این ایام با ایجاد نشاط اجتماعی و اجرای برنامه های شاد و مفرح در کنار شهروندان خواهد بود.


PDF چاپ چاپ