جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 7 ارديبهشت 1399     |     کد : 5679

قدردان تلاش مجاهدانه در راه سلامت هستیم

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی با حضور در کارگاه تولید ماسک و گان از مربیان آموزشی شهرداری منطقه 5 تبریز قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت مقابله با آن که موجب همبستگی و بسیج همگانی در کشور شده است، مربيان شهرداری منطقه 5 تبریز همزمان با سایر اقشار شهروندان تبریزی و به صورت فعالانه و داوطلبانه در کارگاه تولید ماسک و گان موکب شهدای آذربایجان شرقی مشاركت دارند.
بر این اساس مربیان آموزشی شهرداری منطقه 5  به همراه سایر خواهران بسیجی، در امر تولید ماسک و گان شرکت کرده و همدلی خود با کادر درمانی و اقشار مختلف همشهریان را به نمایش می‌گذارند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حميدی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز طی بازدید که از این کارگاه داشت، ضمن اشاره به جایگاه والا و ارزش این‌گونه فعالیت‌ها از مربیان شهرداری منطقه 5 تبریز در جهت مشارکت در تولید ماسک و گان قدردانی کرد.
گفتنی است شهرداری تبریز از ابتدای شروع ویروس کرونا به صورت فعالانه و میدانی در حوزه‌های مختلف به مقابله با شیوع ویروس کرونا پرداخته و تلاش کارکنان سازمان‌ها و مناطق مختلف شهرداری تا پایان شیوع این ویروس تداوم خواهد داشت.


PDF چاپ چاپ