جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399     |     کد : 5675

حضور 930 نفر از مخاطبان فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز در مسابقه کتابخوانی

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از حضور 930 نفری مخاطبان فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز تا پایان فروردین ماه در مسابقه بزرگ کتابخوانی خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، رحیم برهان با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا تمامی فعالیت های فرهنگسراها به صورت آن لاین پیگیری شده و ارتباطات با مخاطبان همچون سابق برقرار است، گفت: 930 نفر از مخاطبان همیشگی فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز در پویش "در خانه بخوانیم" شرکت کرده و در بخش های مختلف کودک، نوجوان، بزرگسال و ویژه شرکت کرده اند.
وی که ارتباطات موثر و هدفمند با مخاطبان را از عوامل ایجاد رغبت و فرهنگسازی در راستای کتاب و کتابخوانی و بهره مندی درست از فراغت دانست، اظهار داشت: طی ایجاد فاصله اجتماعی و تعطیلی برنامه های تجمعی و کلاس ها، فعالیت های فرهنگسراها برای تمامی مخاطبان در راستای حفظ آرامش روحی و روانی شهروندان و بهره مندی مفید از اوقات خانه نشینی به صورت آن لاین ادامه یافت.
برهان برنامه های مجازی فرهنگسراها را طی این مدت بر اساس ترویج فرهنگ مطالعه و به کارگیری خلاقیت عنوان کرد و افزود: مسابقه بزرگ کتابخوانی فرصت مغتنمی برای خانواده ها بود که به صورت خانوادگی در این پویش فرهنگی شرکت کنند و با استقبال خوب شهروندان این منطقه از شهر نیز مواجه شد.
مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت یادآور شد: شرکت کنندگان در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال بوده که اغلب تمامی کتاب های معرفی شده در مسابقه کتابخوانی را مطالعه کرده و در آزمون آنها شرکت کرده اند.
برهان افزود: با تمدید مسابقه بزرگ کتابخوانی تا پایان اردیبهشت ماه و افزوده شدن بخش ویژه ماه مبارک رمضان علاقمندان می توانند در این پویش فرهنگی شرکت کنند.


PDF چاپ چاپ