جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399     |     کد : 5669

رادیو، رسانه ماندگار

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، از رادیو به عنوان رسانه ماندگار، اثرگذار و جریان آفرین یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حمیدی همزمان با روز ملی رادیو و تاسیس رادیو با حضور در محل رادیو شهر تبریز، ضمن تبریک این مناسبت فرهنگی، از تلاش‌های ماندگار این مجموعه در تنویر افکار عمومی و اطلاع‌رسانی شفاف قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه، شهرداری تبریز، بواسطه تریبون استودیو شهر، توانسته امکان گفتگوی مستقیم با شهروندان در خصوص خدمات خود داشته باشد، تصریح کرد: از سویی دیگر شهروندان نیز می‌توانند با طرح مسایل و دیدگاه های خود، زمینه ساز ایجاد نگرش های جدید و خلاقانه در این خصوص باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی با اشاره به تلاش‌های این مجموعه، از آن‌ها به پاس حضور نقش آفرین آنها در حوزه جریان سازی فرهنگی قدردانی کرد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز ابراز امیدواری نمود با تلاشهای صورت گرفته در این مجموعه در کنار سایر نهادهای خدمت رسان شهرداری تبریز شاهد رضایت شهروندان و توسعه تبریز عزیز باشیم.
گفتنی است اولین فرستنده عمومی  رادیو  در  ایران ساعت نوزده ۴ اردیبهشت  ۱۳۱۹  در  تهران گشایش یافت. از فردای آن روز برنامه‌های عادی رادیو آغاز شد و تا امروز پیام آور دانش و زندگی بوده است.
راديو تبريز از سال ۱۳۲۵  به عنوان دومين راديو در كشور شروع به پخش برنامه كرده است.
 در سال ۱۳۷۶ شبكه استاني صداي مركز آذربايجان شرقي افتتاح و راه اندازي گرديد‌.
همچنین مجموعه رادیو شهر نیز با مدیریت شهرداری تبریز به تهیه و ارائه برنامه هایی با موضوعات شهری و شهروندی پرداخته و رابط محبوبی میان مردم و مسئولین شهری بوده است.


PDF چاپ چاپ