چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 1 فروردين 1399     |     کد : 5583

کرونا را شکست می دهیم

پیام نوروزی حجت اسلام والمسلمین حمیدی به مناسبت سال نو

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، در پیامی سال 98 را سال سربلندی ملت ایران در مجموعه‌ای از ابتلائات و آزمایش‌های الهی خواند و اظهار امیدواری کرد سال جدید، تجلی «حوّل حالنا الی احسن‌الحال» باشد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
الهم حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

اینک که به فضل الهی، سال 1398 شمسی را پشت سر می‌گذاریم، چشم‌انتظار رحمت و عنایت حضرت حق، سال جدید را با ایمان واثق به آیه شریفه «إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً» آغاز می‌کنیم.
سالی که گذشت، اگرچه در عرصه‌های گوناگون ملی و بین‌المللی، سال آزمون‌های دشوار و سختی‌های جانکاه بود، اما دورنمای کلی آن، برگ سبز دیگری بر قدرت توکل، وحدت و همت حماسه‌آفرین ملت ایران افزود.
آخرین روز سالی که گذشت، با رحلت شهادت گونه و مجاهدانه جناب آقای اتشبدمحمد قلیزاده، مدیرعامل فقید آتش نشانی  که در ایام بروز بحرانها با دلاوری تا پای جان بر سر کار و خدمت رسانی به شهروندان عزیز بودودرخط مقدم مبارزه باویروس منحوس کرونامجاهدانه تا پای جان تلاش کرد وبرای سلامت شهروندان جان خودش را تقدیم کردو خانواده بزرگ شهرداری تبریز را داغدار نمود. در این میان، باید قدردان شهروندان عزیز تبریزی باشیم که همدل و همراه با خدمتگزاران کوشای خود در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی، بار دیگر بر پیمان انقلابی این شهر حماسه‌خیز پای فشردند.
به فضل خدا و با رهنمودهای شهردار محترم و اعضای گران‌قدر شورای اسلامی شهر تبریز، در سال جدید، شاهد تحقق بخش دیگری از سیاست‌های سه‌گانه اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مدیریت شهری خواهیم بود.
 بی‌شک با ادغام عملیاتی این سه حوزه حساس، مشارکت عموم شهروندان، همچون گذشته راه‌گشا بوده و نقطه عطفی در شاخص‌های توسعه اجتماع‌محور در چشم‌انداز پیش روی کلان‌شهر تبریز خواهد بود.
فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 هجری‌شمسی را به اصحاب فرهنگ‌وهنر، فعالان اجتماعی، جامعه ورزشی و عموم شهروندان عزیز صمیمانه تبریک گفته و سالی سرشار از خیروبرکت، آرمش و سربلندی را برای ایران‌اسلامی و شهر عزیز تبریز آرزومندم.
 احمد حمیدی
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و رییس سازمان فرهنگی هنری اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز