چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1398     |     کد : 5572

حضور کارمند شهرداری تبریز در کمپ تمرینی و مسابقات موی تای تایلند

حسین نجفی، کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور در کمپ تمرینی موی تای تایلند عنوان قهرمانی این مسابقه را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، حسین نجفی، کارمند این سازمان که برای حضور در کمپ تمرینی و مسابقات موی تای راهی کشور تایلند شده، روز گذشته در نخستین مسابقه خود توانست حریف خود را در راند دوم ناک اوت کند.

بر این اساس، کارمند شهرداری تبریز توانست جام قهرمانی مسابقات موی تای تایلند را کسب نمایند. نجفی در حالی به این مقام دست یافت که قرار بود مسابقات دیگری نیز برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری برخی از این رقابت‌ها در هاله از ابهام قرار گرفته است.

نجفی با اشاره به حضور ورزشکاران کشورهای مختلف در تایلند، در خصوص حضورش در کمپ تمرینی و مسابقات موی تای تایلند اظهار داشت: این کمپ تمرینی که تا 4 فروردین‌ماه سال 99 ادامه دارد، کار خود را از 12 اسفندماه آغاز کرده و طی آن به صورت روزانه 2 یا 3 برنامه تمرینی برگزار می‌کنیم.

وی افزود: با حضور در این کمپ تمرینی، به لطف خدا در دوره مربی‌گری که توسط فدراسیون موی تای تایلند برگزار شد نیز شرکت کرده و در روزهای آتی آزمون‌های مربوطه آن را پشت سر می‌گذاریم.

کارمند شهرداری تبریز در خصوص برگزاری مسابقات موی تای در تایلند خاطرنشان کرد: به نوعی تایلند مهد این ورزش است و اقشار مختلف این کشور علاقه زیادی به موی تای دارند. با این حال بزرگترین مسابقه‌ای که قرار بود برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد. برخی مسابقات نیز بدون تماشاگر برگزار شده اما ممکن است مسابقات آتی نیز لغو شود.

نجفی در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های حجت بی درفش، قهرمان موی تای، گفت: از تمام اساتید، مسئولان استانی و شهردار محبوبمان، دکتر شهین باهر و خانواده عزیزم به همراه استاد رسولی و استاد بهزاد رفیق‌دوست، مسئول کمپ موی تای در تایلند نیز تشکر می‌کنم.

گفتنی است، حسین نجفی جزو افتخارآفرینان ملی ورزش‌های رزمی بوده و اخیراً به عنوان سرمربی کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی نیز انتخاب شده است.

انتهای پیام/


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز