لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398     |     کد : 5552

فرهنگ،گامی برای مقابله با ویروس کرونا

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز گفت: فرهنگ، گامی موثر برای مقابله با ویروس کروناست و با این واسطه خواهیم توانست از اسیب های آن مصون بمانیم.به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی  اظهار کرد: مجموعه  فرهنگی اجتماعی و سلامت شهرداری تبریز با تشکیل  تیم تولید محتوا در فضای مجازی  به منظور کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در زمینه جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، اقدام به تولید برنامه‌های فرهنگی و هنری جهت  انتشار در فضای مجازی می‌کند.

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز با اشاره به اهداف تشکیل این تیم گفت: این تیم  به صورت تخصصی در تولید محتواهای فرهنگی، تبدیل تهدیدها به فرصت ها، آموزش و ترویج فرهنگ شهروند اسلامی در فضای مجازی و انتشار محتواهای مناسب و فرهنگی دراین فضا فعالیت خواهد نمود.

حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی گفت: تهیه بسته‌های آموزشی و ارائه آنها با استفاده از ظرفیت رسانه ها و همچنین فضای مجازی در راستای تقویت فرهنگ شهروندی و توجه به مباحث بهداشتی در مقابله با این بیماری قطعا بسیار تاثیرگذار است.

او  افزود: خانه‌های سلامت شهرداری تبریز، آموزش‌های شهروندی لازم را در خصوص این ویروس آماده کرده وصرفا  جهت اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا  فعالیت مینمایندو در اجرای دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، همراهی صد درصدی از سوی شهرداری انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین  احمد حمیدی درخصوص تبعات روحی ناشی از گسترش ویروس کرونا، گفت اقدامات فرهنگی در زمینه کاهش استرس و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا برای خانواده ها، امری ضروری است

او در پایان ابراز امیدواری کرد که شهروندان با حفظ آرامش و روحیه تعاون، در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری کرونا همکاری کنند.

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز