لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 3 اسفند 1398     |     کد : 5543

برای الگوسازی در جامعه نیازمند زنده نامان هستیم

ایوب بنی نصرت عضو هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان معرفی چهره های ارزشمند و تلاشگر شهر را در قالب «زنده نامان» زمینه ساز الگوسازی مفید و موثر در جامعه معرفی نمود.

ایوب بنی نصرت،چهره پیشکسوت ورزش استان، ضمن بیان این مطلب افزود: انتخاب و معرفی زنده نامان جامعه اقدامی بسیار مهم و ارزشمند است زیرا این افراد الگوی جوامع هستند و با این کار هم خود ایشان از توجهی که می بینند دلشاد می شوند و هم جوانان می بینند که جامعه پیگیر و قدردان تلاش آنهاست.
عضو هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان ، روند انتخاب این دوره با هم اندیشی مردم و صاحب نظران و تجمیع نظرات کارشناسی، روشی بسیار خوب محسوب می شود و امیدواریم ثمره خوبی هم به بار بیاورد.
بنی نصرت افزود: این اقدام برای شهر تبریز هم خیلی خوب است و می توانیم ببینیم که قدردانی و تشویق، چگونه معجزه می کند . در جامعه هم انرژی و شادابی تولید می کند.
این پیشکسوت و کارشناس ورزشی، از احساس مسئولیت خانواده بزرگ شهرداری تبریز برای ورود به این مقوله قدردانی کرد و افزود: با این برنامه می توان حتی به معرفی چهره های استان در موزه ای خاص مفاخر در قید حیات شهر هم اقدام کرد و زمینه ساز آشنایی با ایشان و تلاش های ثمربخش شان را برای نسل جدید فراهم آورد.
گفتنی است این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.
افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز