لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398     |     کد : 5538

جشن بزرگ ۲۹ بهمن، میزبان کارکنان شهرداری تبریز

همزمان با جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشن بزرگ ۲۹ بهمن با حضور و میزبانی از کارکنان شهرداری تبریز در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این سلسله جشن ها، با حضور کارکنان شهرداری تبریز در سازمان ها و مناطق شهرداری، در محل فرهنگسرای الغدیر تبریز برگزار می شود.

این ویژه برنامه در قالب یک جنگ فرهنگی هنری است که شامل بخش هایی متنوع از برنامه های فرهنگی و هنری نظیر اجرای موسیقی اصیل آذربایجانی، موسیقی موغام، اجرای نمایش و اجرای مسابقه حضوری است.

این سلسله جشن ها در روز اول اجرای خود با همراهی کارکنان سازمان میادین و سازماندهی مشاغل شهری آغاز شد و کارکنان این سازمان از برنامه های جشن استفاده کردند.

همچنین با توجه به همزامانی این جشن با روز مادر و سالروز خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا از تنی چند از بانوان شاغل در مجموعه نیز تجلیل به عمل آمد.
 
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز که مجری برگزاری این جشن هاست، امیدوار است که این جشن ها به فرصتی برای نشاط و شادمانی مردم و شهروندان تبدیل شود.

این جشن ها فرصتی مناسب برای تداعی شهروندان نسبت به خاطرات ایام انقلاب است و ماندگاری راه و نهضت مردم به رهبری امام خمینی (ره) را زنده نگاه می دارد.

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز