لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398     |     کد : 5536

نقش رسانه ها در جهت تعالی کشور بی بدیل است

همزمان با برگزاری آیین اختتام سومین جشنواره رسانه ای ابوذر، همکار سازمان فرهنگی جتماعی ورزشی شهرداری تبریز، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، اختتامیه این مراسم با حضور مسئولان، متولیان امر، مدیران استانی و کشوری و اهالی رسانه شهر در آستانه خجسته زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد و در خاتمه از برگزیدگان رسانه ای جشنواره قدردانی به عمل آمد.
در این آیین، آقای حامد زاهدی، همکار معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در بخش ورزش، شایسته تقدیر شناخته و مورد قدردانی هیات داوران و برگزار کنندگان قرار گرفت.
همچنین در این مراسم، مسئول سازمان بسیج رسانه استان در این جلسه اظهار داشت: جشنواره سوم ابوذر به دنبال تثبیت هویت خود در سپهر رسانه ای کشور و استان بود و این رویداد را به عنوان رویدادی که به دنبال تقویت دوستی ها است، برگزار کرد.
رامین نظامی خواه ادامه داد: برگزاری این جشنواره با تکیه بر راهنمایی و هم فکری پیشکسوتان و برگزیدگان ادوار گذشته بود.
وی افزود: بعد از رونمایی از پوستر فراخوان جشنواره در هفته بسیج، از ۵۰ رسانه، ۱۳۰ خبرنگار در این دوره شرکت کردند که در مجموع ۵۵۰ اثر در جشنواره شرکت داده شدند که البته در این دوره به دنبال کیفیت گرایی بوده ایم .
نظامی خواه این دوره را به عنوان اولین دوره در جشنواره دانست که آثار فعالان فضای مجازی نیز در آن پذیرفته شده است و ادامه داد: در این جشنواره بخش ویژه ای برای ورزشی نویسان در نظر گرفته شده بود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز