لینک های مرتبط









 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398     |     کد : 5535

روز زن، زمانی برای تمرکز بر خواسته های بانوان جامعه

فرارسیدن خجسته زادروز حضرت فاطمه زهرا (س)، بزرگ بانوی اسلام و فرزند خلف ایشان، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام خمینی (ره) گرامی باد.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به عنوان بازوی اجرایی خدمات فرهنگی و ورزشی خانواده بزرگ شهرداری تبریز، ضمن گرامیداشت این روز، حضور بانوان پرتلاش در بخشهای مختلف این خانواده بزرگ را نشانگر اهمیت تلاش همدلانه تمامی اقشار، از جمله زنانی دانست که با داشتن نقشهای دیگر همچون همسری و مادری، به تعالی و توسعه شهر می اندیشند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.
فرارسیدن اين مناسبت يادآور سيره و فضايل حضرت فاطمه زهرا (س) و زمانی برای تعمق در سیره آن والامقام در راستای یافتن پاسخ های مناسب برای سوالات جامعه به ویژه بانوان است و تاملي در زندگي و سيره حضرت زهرا راهگشاي زندگي تمام ما خواهد بود.
این سازمان، به عنوان یکی از نهادهای مرتبط با عموم شهروندان، در تلاش است زمینه حضور بانوان گرانقدر جامعه را در رویدادهای مختلف فراهم نموده و از مشارکت ایشان در برنامه های فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی در راستای تعالی افراد جامعه و همچنین توانمند شدن خانواده ها به تعالی جامعه برسد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز