لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 19 بهمن 1398     |     کد : 5518

مجموعه ورزشی خاوران، نگین ورزش شهر تبریز خواهد بود

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در بازدید از مجموعه ورزشی تفریحی خاوران، بر اهمیت توسعه ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته، توسعه ورزش را نیاز مبرم شهر برشمرد و گفت: لازم است از تمام ظرفیتهای ورزشی برای توسعه ورزش همگانی و ارتقای سلامت شهروندان بهره بگیریم.
به گفته وی، مجتمع ورزشی تفریحی خاوران ظرفیت مناسبی است که انشالله انتظار داریم با تسریع در تکمیل آن، شاهد خدمات دهی و اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی مختلف و جلب نظر و رضایت شهروندان محترم تبریزی باشیم.
حمیدی توسعه نشاط اجتماعی و توجه به ورزش همگانی را از اولویتهای مجموعه فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برشمرد و افزود: تلاش ما اینست تا از امکانات  موجود از قبیل سالن‌های چندمنظوره، فرهنگسراها ، خانه های سلامت پارک‌ها و سایر مراکز فرهنگی‌ در راستای  توسعه سلامت شهروندی و ورزش همگانی استفاده کنیم.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همچنین بر لزوم تکمیل هر چه سریع تر نواقص این مجموعه تاکید کرد و افزود: با توجه به حجم بسیار بالای سرمایه این مجموعه، امیدواریم دست اندرکاران و متولیان تعمیر مجموعه، با نهایت سرعت ممکن اقدام به تکمیل نواقص آن نموده و امکان استفاده از این مجموعه برای عموم شهروندان فراهم شود.
گفتنی است مجتمع فرهنگی و ورزشی شهرک خاوران، در زمینی به مساحت 22 هزار مترمربع،  در زیربنای 8 هزار مترمربع، با کاربری های فرهنگسرا و آمفی تئاتر با گنجایش 450 نفر، کتابخانه و سالن ورزشی، ساختمان اداری، استخر سرپوشیده، سالن بدن سازی، تاسیسات، مهمانسرا، محیط پارک گونه سنتی و پارکینگ با هزینه ای بالغ بر 200 میلیارد ریال احداث شده است.
سالن فوتسال این مجموعه نفیس در زمینی به مساحت 2 هزار متر از 7400 زیربنای کلی با گنجایش 210 صندلی برای تماشاگران به همراه جایگاه مربیان، سالن رختکن، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق وی آی پی، اتاق مربی و ساختمان اداری اجرا شده؛ همچنین در کنار سالن ورزشی نیز استخری به مساحت 1200 مترمربع مجهز به جکوزی، سونای بخار و خشک و سالن ورزشی در حال اجراست.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز