لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398     |     کد : 5516

دهه فجر، سرآغاز روند اجرایی پروژه سینمایی «آقای شهردار»

نشست مشترک بررسی ابعاد و چگونگی اجرای پروژه سینمایی آقای شهردار، فیلمی در خصوص شهید مهدی باکری با میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت موضوع گفت: شهید باکری، نه تنها یک قهرمان ملی که چهره ای شناخته شده و مورد احترام در زمینه های گوناگون هستند و جای خالی اثری جدی و گرانسنگ در مورد ایشان به شدت مشخص است.
به گفته رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، این اقدام باید به شکلی منسجم و با برنامه ریزی دقیق انجام شود و به خصوص در بخش متن، لازم است نهادهای مختلف مرتبط، صحت و درستی متن را تایید نمایند تا چهره واقعی و درستی از این چهره ارزشمند به دست مخاطبان برسد.
وی افزود: شهرداری تبریز مصمم است گامهای مهمی در جهت اجرایی شدن ساخت فیلم شهید باکری به عنوان شهرداری نمونه، مبارزی ارزشمند و فرماندهی توانمند بردارد و این اثر در تاریخ ماندگار شود.
در این نشست همچنین حاضران با بیان نکاتی در رابطه با ویژگی های فنی و ساختاری این اثر، ساخت فیلمی در شان این فرمانده بزرگ را زمینه ساز ادای احترام به ایشان و شروعی برای ساخت آثار دیگر در رابطه با سرداران شهید آذربایجان دانستند.
در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز؛ حاجی زاده، رییس روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مرکز؛ محمدنژاد نماینده صدا و سیمای استان؛ پورحسن رییس بنیاد شهید استان؛ قربانعلی طاهرفر نماینده شرکت فیلم سازی شبکه شهریار؛ نوید ناصر نماینده معاونت فرهنگی سپاه عاشورا؛ شهرام خزرایی نماینده حوزه هنری استان؛ دانش پناه قائم مقام و معاون مالی اقتصادی سازمان؛ سیروس مصطفی معاون فرهنگی به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند و مقرر شد تا هفته آینده جمعبندی نظرات کارشناسی برای اخذ تصمیمات لازم به کارگروه ارائه شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز