لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1398     |     کد : 5513

خدمت صادقانه، وظیفه تمام فعالان شهری است

حجت الاسلام والمسلمین قدوسی در سخنانی، تلاش برای تعالی ایران اسلامی و شهر عزیزمان را باری سنگین و وظیفه ای خطیر بر دوش فعالان شهری معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی، سرپرست سابق سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در آخرین جلسه خود با همکاران این نهاد پرتلاش، ضمن قدردانی از خدمات بی شایبه صورت گرفته در ماههای اخیر، برای این مجموعه تلاش موثر به جهت توسعه شهر و کشورمان را مورد تاکید قرار دارد.
این روحانی شناخته شده، با اشاره به مشکلات و موانع پیش روی سازمان در مدت حضور ایشان در کسوت سرپرست، گفت: مسائل و محدودیت های مالی بسیاری که در ماههای اخیر با آن روبرو بودیم، فشار بسیار زیادی به جهت توسعه  برنامه های فرهنگی به ما وارد کرد اما با همدلی و همراهی همکاران و اهالی فرهنگ و هنر شهر، هر چه در توان داشتیم را در طبق اخلاص انجام دادیم.
قدوسی، ضمن تاکید بر اهمیت حق الناس در تمام تلاشهای صورت گرفته، ابراز امیدواری نمود با تلاش و همراهی فعالان فرهنگی هنری و خانواده بزرگ ورزش شهر تبریز شاهد تحول و توسعه مستمر این بخشها باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، سخنان خود را با ذکر آیات و روایاتی از قران کریم و ائمه اطهار و همچنین طلب حلالیت از همکاران و آرزوی توفیق برای مجموعه به پایان رساند.
گفتنی است در روزهای اخیر طی حکمی به امضای شهردار تبریز، ضمن قدردانی از تلاش بی شائبه حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، حجت الاسلام احمد حمیدی به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز