لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398     |     کد : 5500

توسعه فرهنگ و رضایت شهروندان، هدف غایی فعالان فرهنگی شهر است

در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، بر لزوم توسعه همکاری نهادهای فرهنگی برای توسعه فرهنگی شهر و جلب رضایت شهروندان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی با تاکید به لزوم همراهی هرچه بیشتر نهادهای فرهنگی در راستای تحقق اهداف عالیه این نهادها، گفت: هدف غایی همه تلاشگران شهر، توسعه و پیشرفت همه جانبه شهر تبریز است و برای رسیدن به این هدف، همدلی بهترین راهکارها را در اختیار فعالان قرار می دهد.
وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز پیش از این هم به شکل مستمر برنامه ها و اقدامات مشترک متنوعی را با همکاری نهادهای مختلف به خصوص نهادهای فرهنگی برگزار می کرد و پس از این هم آمادگی خود را برای همکاری با تمام نهادها به خصوص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام می دارد.
قدوسی تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی را با توجه به نیاز جامعه و ویژگی های منطبق بر زمان، بسیار مهم و حایز اهمیت برشمرد و گفت: آنچه تا اکنون دیده ایم این است که شهروندان هم از اقداماتی که با برنامه ریزی دقیق و همکاری همدلانه بخشهای مختلف اجرایی جامعه شکل گرفته باشد، حمایت بیشتری خواهند داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز تلاش خانواده شهرداری تبریز و سازمانهای تابعه را در ورود به مسائل فرهنگی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.
محمد محمدپور، در تایید این مطلب گفت: در مدت حضورم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با وجود تراکم کاری بالا، همواره تلاش داشتیم از تجارب و همراهی تلاشگران بهره مند شویم.
وی افزود: با توجه به توفیق تلاشگران ورزشی در مدیریت برنامه های مختلف و کادرسازی اثرگذار، ادغام سازمان فرهنگی و سازمان ورزش شهرداری می تواند زمینه ساز بهره مندی از این تجارب در جهت پیشبرد اهداف متعالی فرهنگی شهر باشد.
محمدپور همچنین بر استمرار و گسترش هم افزایی در حوزه فعالیتهای فرهنگی تاکید کرد و گفت: برنامه های مختلف فرهنگی می توانند به توسعه نگاه فرهنگی در جامعه یاری برسانند و این مفهوم با همکاری بیش از پیش نمود پیدا می کند.
همچنین در این جلسه مدیران ارشد و معاونان دو نهاد فرهنگی، به بحث و تبادل نظر در راستای چگونگی فعالیت های مختلف جهت جلب نظر و رضایت شهروندان پرداختند.

 


PDF چاپ چاپ