لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 7 دي 1389     |     کد : 55

تجمع 9 دی نشانگر بصیرت و آگاهی مردم است

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تجمع اعتراض آمیز مردم در 9 دی سال گذشته نشانگر بصیرت و آگاهی مردم است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تجمع اعتراض آمیز مردم در 9 دی سال گذشته نشانگر بصیرت و آگاهی مردم است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: حادثه اهانت به مقدسات در عاشورای سال گذشته، ناشی از دشمنی و جهالت برخی حاصل شده بود که خوشبختانه راهپیمایی و حضور حماسی مردم آگاه در سراسر کشور در روز 9 دی چشم  امید بیگانگان را کور کرد.

وی ادامه داد: حمايت از رژیم طاغوت، تشكيل لانه جاسوسي، جريان حادثه طبس، ايجاد تفرقه در بين مذاهب و اقوام مختلف، همچنين جنگ تحمیلی و بالاخره جنگ نرم آخرين حربه دشمنان در براندازي نظام اسلامي مبتني بر ولايت فقيه بود.

نجفی تاكيد كرد: در همه اين موارد با رهبري‌هاي هوشمندانه بزرگ معمار انقلاب اسلامي و وجود با بركت رهبر معظم انقلاب، همچنين آگاهي سياسي ملت فهيم ايران در قالب انقلاب اول، دوم، سوم و اقيانوس بيكران مردم در پشتيباني از ولايت فقيه، حماسه 9 دي را به انقلاب چهارم مبدل ساخت.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تصريح كرد: اين حماسه كم‌نظير نقش سرنوشت‌سازي در تاريخ ايران برجاي گذاشت.

وی همچنین در پایان خاطر نشان کرد: مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز نیز پا به پای همه مردم تبریز و کشور عزیزمان ایران نهم دی ماه برای تجدید بیعت با آرمانهای شهیدان والا مقام و مقام معظم رهبری در این تجمع بزرگ شرکت خواهند داشت.


 

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز