چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398     |     کد : 5482

همکاری های رسانه ای، به بسط فضای تعامل فرهنگی کمک می کند

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: همکاری های رسانه ای، به بسط فضای تعامل فرهنگی کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی در دیدار با معاون خبر شبکه استانی سهند، با بیان اینکه همکاری های رسانه ای همواره به همه گیر شدن و عمومی شدن مطالبات فرهنگی و اجتماعی کمک کرده است، افزود: این وضعیت می تواند به بسط فضای تعاملی رسانه ها کمک کند و موجب مشارکت همه جانبه فعالان این عرصه ها در بخش های متعدد فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شود.

وی افزود: این سازمان توانسته با بهره گیری از ظرفیت های خود در بخش های فرهنگی، اجتماعی ورزشی، زمینه همراه ساختن شهروندان را فراهم نماید.

حجت الاسلام قدوسی اضافه کرد: ورزش های همگانی، برنامه های فرهنگی و آئینی، توجه به فرهنگ شهروندی، نگاه ویژه به مشارکت همه جانبه شهروندان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله بخش های مختلفی است که سازمان انتظار دارد رسانه ها در این بخش حضور داشته باشند و نسبت به جذب افکار عمومی اقدام نمایند.

وی ادامه داد: سازمان جایگاهی مقبول میان شهروندان و مخاطبان خود دارد و امیداریم زمینه همکاری بیشتری با مجموعه رسانه ای شهر فراهم آید.

ابراهیمی، معاون خبر شبکه سهند نیز در این دیدار، با قدردانی از تعامل سازنده مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: معاونت خبر شبکه سهند آماده است تا در عرصه های اثرگذار فرهنگی اجتماعی که مشمولیت عام دارند خضور داشته باشد و آنها را در این عرصه اطلاع رسانی نماید.

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز