لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 2 آذر 1398     |     کد : 5478

سرپرست اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان منصوب شد

طی ابلاغی از سوی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، سرپرست اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در حکمی که به امضای حجت الاسلام و المسلمین قدوسی رسیده است، "مجتبی امینیان" به عنوان سرپرست اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی سازمان تعیین شده است.

این سمت برای نخستین بار در چارت سازمان جدیدالادغام تعریف شده است و وی قرار است مدیریت بر مجموعه ای از واحدهای داخلی را زیر نظر معاون مالی اقتصادی سازمان عهده دار باشد.

مهندس امینیان، پیش از این به عنوان مدیر امور اداری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  تبریز به مدت 25 سال فعالیت داشت.

وی در آئین معارفه خود با قدردانی از اعتماد سرپرست سازمان فرهگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، گفت: سرمایه حقیقی هر سازمان و مجموعه ای، متشکل از نیروی انسانی زبده و حرفه ای آن است که در سایه حرکت همدلانه و انگیزه مندف به سمت تعالی و توسعه حرکت می کنند.

مجتبی امینیان خاطر نشان کرد: امید است در سایه همراهی و همدلی همکاران سازمان، رهنمودهای مدیریت مجموعه هر چه بیشتر به سمت کارایی بهتر و موثرتر حرکت کنیم و سازمان را به شکوفایی برسانیم.

همچنین از اقدامات و تلاش‌های بهرام وجدانی به عنوان مسئول امور اداری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز قدردانی شد.

مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز