لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1398     |     کد : 5476

استاد صدرالدینی، خوشنویس ماندگاری در ذهن مردم تبریز هستند

مسئولان و همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از استاد سیدرضا صدرالدینی هنرمند خوشنویس برجسته شهر عیادت نمودند.

مسئولان و همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از استاد سیدرضا صدرالدینی هنرمند خوشنویس برجسته شهر عیادت نمودند.
به گزارش روابط عمومی سازمان، در دیدار و عیادت از استاد سیدرضی صدرالدینی، خوشنویس و مدرس خطاطی توانا و برجسته شهر، بر اهمیت حضور پیشکسوتان و تلاشگران فرهنگی که مایه مباهات شهرمان هستند، در فعالیتهای فرهنگی مختلف تاکید شد.
در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی نیا، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و تنی چند از هنرمندان شهر با عیادت از استاد سیدرضی صدرالدینی برای این فعال فرهنگی شناخته شده و چهره محبوب و شناخته شده حوزه خط و خوشنویسی آرزوی صحت و تندرستی نمودند.
استاد سید رضی صدرالدینی همکار هنرمند خانواده بزرگ شهرداری تبریز به دلیل کسالت در بستر بیماری هستند و مسئولان و دست اندرکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با عیادت از ایشان، بر اهمیت حرمت گذاشتن و حفظ جایگاه ارزشمند فعالان فرهنگی شهر تاکید نمودند.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز هم در این دیدار تلاش سالهای متمادی استاد صدرالدینی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: فرهنگ احترام به هنرمندان تلاشگر و پرتلاش باید به عنوان سنتی حسنه در جامعه و در میان نسل جوان جا بیافتد و همگان خود را ملزم به رعایت حرمت بزرگترها و افرادی بدانند که سالهای بسیاری از عمر خود را برای اعتلای جامعه صرف نموده اند.
قدوسی‌نیا ابراز امیدواری نمود این استاد بزرگوار هر چه زودتر با صحت کامل به محل کار خود بازگشته و موجبات آموزش شهروندان و انتقال مسائل هنری را فراهم سازند.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز