لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 18 آبان 1398     |     کد : 5470

عاشیق فریدون خدایی، موفق به کسب گواهینامه درجه دو هنر شد

هنرمند سرشناس موسیقی آذربایجان، موفق به اخذ گواهینامه درجه دوم هنری در رشته موسیقی نواحی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، «عاشیق فریدون خدایی» از هنرمندان سرشناس استان و از همراهان همیشگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در برنامه های و اقدامات مختلف فرهنگی، در ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور موفق به اخذ گواهینامه درجه دوم هنری شد.
این گواهینامه که به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مقام رییس شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور رسیده، سندی برای اعتباربخشی به فعالیت های این هنرمند پرتلاش و با سابقه است.
گواهینامه درجه دو هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معادل مدرک کارشناسی ارشد است و با تکیه بر توانایی‌های هنری افراد به عنوان گواهینامه تخصصی هنری صادر می شود و از اعتبار بالایی برخوردار است.
عاشیق فریدون خدایی، قریب چهار دهه است که در حوزه موسیقی عاشیقی فعالیت دارد. وی در چندین جشنوراه موسیقایی ملی و بین المللی حضور داشته و به کسب افتخاراتی  متعدد نائل گشته است.
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، این موفقیت را به مردم شریف استان و همچنین به عاشیق فریدون خدایی که در بسیاری از اقدامات، ویژه برنامه ها، و مناسبت های برگزار شده، با همت و اشتیاق بسیار در کنار همکاران و مجموعه سازمان حضور داشته، شادباش گفته و آرزومند توفیقات روزافزون برای ایشان است.
.


PDF چاپ چاپ