لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 9 آبان 1398     |     کد : 5468

خاوران؛ فصل جدید فعالیت های ورزشی و اجتماعی

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: با گشایش فرهنگسرای فرهنگی اجتماعی خاوران، زمینه ای جدید برای هم افزایی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در شهر پدید خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی در آئین گشایش فرهنگسرای خاوران گفت: این فرهنگسرا، تلاش خواهد کرد با تمرکز به فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی زمینه ساز بالندگی هر چه بیشتر شهروندان شود.

وی ابزار امیدواری کرد که این فرهنگسرا و روند فعالیت آن در بدنه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، استمرار داشته باشد.
زهرا بیرامی و بهزاد زادعلی ، دو تن از ورزشکاران تبریزی، در بخشی از آئین تجلیل شدند و گروه هایی از ورزشکاران در خلال این برنامه هنرنمایی کردند.

فرهنگسرای خاوران با دارا بودن سالن ورزشی و کلاس های آموزشی پذیرای علاقمندان در دوره های مختلف خواهد بود.

 دوره‌های آموزشی قرآن، زبان انگلیسی، خوشنویسی، آموزش شنا ، آب‌درمانی و آیروبیک در آب، پلاتیس، یوگا، آیروبیک، والیبال، فوتسال، هاکی و تنیس، ورزش صبحگاهی، کلاس‌های هنری (آشپزی، بافتنی و خیاطی مقدماتی) ، مشاوره‌های رایگان، تفسیر احکام و نهج‌البلاغه، مامایی، روانشناسی و تغذیه و احکام و خانواده تربیت دینی فرزندان به سبک زندگی اسلامی در این فرهنگسرا پذیرای علاقمندان خواهد بود.

نشانی این فرهنگسرا: شهرک خاوران، جنب شهرداری منطقه ۹ ، تبریز، فرهنگسرای ورزشی اجتماعی خاوران شماره تماس: ۳۳۸۹۵۰۸۹
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز