لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1398     |     کد : 5467

سرپرست روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد

طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسمین قدوسی، سرپرست روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در حکمی که از سوی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی صادر شده است، فرید حسن پور به عنوان سرپرست روابط عمومی سازمان منصوب شده است.

سرپرست سازمان ، در آئین معارفه وی با قدردانی از فعالیت ها و تلاش های "فرشید باغشمال" که تا پیش از این در سمت  فوق حضور داشت، خاطر نشان کرد: روابط عمومی سازمان باید با اطلاع رسانی شفاف و حرفه ای، نسبت به انعکاس فعالیت های سازمان و همچنین  پاسخ به انتظارات رسانه ای جامعه مخاطبان نهایت سعی و تلاش خود را نشان دهد.

وی با بیان اینکه سازمان یکی از مهمترین دوره های کاری خود را سپری می کند، اظهار داشت: در این دوران، آنچه مهم است تلاش برای به ثمر نشاندن واعتلای فعالیت هایی است که در راستای توسعه متوازن فرهنگی شهر با افزایش فرهنگ شهروندی درهمه حوزه های اجتماعی و نیز  برای فراهم نمودن بستری مناسب بمنظور افزایش نشاط جامعه  با هدف غنابخشی به فعالیت های فرهنگی و ورزشی سازمان صورت می گیرد و در این میان روابط عمومی بعنوان پل ارتباطی میان سازمان و مخاطبین نقشی بی بدیلی را عهده دار است.

درادامه فرید حسن پور، مدیر جدید روابط عمومی سازمان نیز در این آئین با قدردانی از اعتماد صورت گرفته از سوی سرپرست سازمان، ابراز امیدواری کرد که در سایه همراهی با بدنه سازمان و نیز تعامل سازنده با رسانه ها در بسترهای مناسب کاری، زمینه اعتلای جایگاه این سازمان، بیش از پیش فراهم شود.

 لازم به ذکر می باشد فرید حسن پور، پیش از این در روابط عمومی سازمان سیما ، منظر وفضای سبز شهرداری تبریز، به عنوان مدیر روابط عمومی فعالیت داشته و سابقه حضور در برخی رسانه ها و نیزموسسات و انجمن های فرهنگی  وهنری را نیز درکارنامه خود دارد.

همچنین در همین جلسه و طی حکمی از سوی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، فرشید باغشمال، مدیر پیشین روابط عمومی سازمان، به عنوان کارشناس فرهنگی سازمان انتخاب و برحسب مسئولیت مندرج در شرح وظایف خود، قرار است نسبت به انجام ماموریت های سازمانی اقدام نماید.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز