لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1398     |     کد : 5459

تشکیل کمیته‌های تخصصی، سرآغاز فصل جدید تلاش سازمانی

قائم مقام و معاون مالی و اقتصادی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از آغاز فصل جدید تلاش و خدمت رسانی به شهروندان با تشکیل کمیته های تخصصی و برنامه ریزی مدون در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، بابک دانش‌پناه در این رابطه گفت: یکی از نقاط قوت بی بدیل مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، حضور نیروهای متخصص در زمینه های فرهنگ، هنر، ورزش و مسائل اجتماعی است و تمام این توانمندی های می تواند زمینه ساز تنظیم برنامه های مفید و اثربخش برای شهروندان باشد.
به گفته قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، لازم است با تمرکز بر بهره گیری از این توان درون سازمانی برای تشکیل کمیته های تخصصی برنامه ریزی و اجرایی، به اجرای اقداماتی در راستای اهداف متعالی شهرداری تبریز و همچنین توسعه شهر عزیزمان گام برداریم
دانش پناه تصریح کرد: کمیته های در دست تاسیس، در چهار زمینه اصلی فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی تشکیل خواهند شد و بخشهای دیگری نیز اقدامات عملیاتی و پشتیبانی مصوبات و تصمیمات این کمیته ها را برای اجرایی شدن برنامه ها و اقدامات متنوع برعهده دارند.
به گفته معاون مالی سازمان، برنامه ریزی و سیاست‌گذاری جهت ایجاد بستر برای حضور و مشارکت تمامی گروهها و فعالان هنری، فرهنگی و ورزشی شهر تبریز مورد تاکید این سازمان بوده و ضمن دعوت از تلاشگران تبریز برای همکاری، در راستای تحقق این امر تلاش می کنیم.
وی افزود: در این راستا از عموم هنرمندان، فعالان فرهنگی، اهالی ورزش و صاحب نظران اجتماعی نیز برای یاری رساندن به این تلاش گروهی دعوت می کنیم و امیدواریم با یاری تمامی دلسوزان شهر، شاهد سربلندی تبریز عزیز و میهن اسلامی باشیم.
گفتنی است مهندس بابک دانش‌پناه پس از معارفه در جایگاه قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، فعالیت خود در راستای انجام ثمربخش برنامه های این نهاد را آغاز نموده است.


PDF چاپ چاپ