لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398     |     کد : 5452

همراهی و همدلی، مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی

قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همراهی و همدلی را مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی خواند و گفت: این مزیت سازمانی در کنار تخصص و تجربه افراد، می‌تواند دوره درخشان در مسیر فرهنگی شهرمان ترسیم کند.

به گزارش روابط عمومی، قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در دیدار با همکاران بخش معاونت فرهنگی‌وهنری و روابط عمومی این سازمان، تلاش همدلانه را راهی برای پیشبرد اهداف متعالی سازمان و خدمت به شهروندان محترم تبریزی برشمرد.
بابک دانش‌پناه با اشاره به اهمیت تلاش برای توسعه فرهنگی شهر، از دست‌اندرکاران بخش فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز خواست تا با استمرار برنامه های قبلی، برای اجرای اقدامات مورد نیاز شهر و شهروندان در حوزه فرهنگ نیز اقدام نمایند.
سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان همچنین تمرکز بر فعالیت در زمینه فرهنگ شهروندی و هنر را خواسته شهروندان و نیاز امروز جامعه برای رفع مشکلات احتمالی عنوان نمود.
در این دیدار همچنین سیروس مصطفی، معاون فرهنگی‌وهنری سازمان به معرفی اجمالی برنامه های در دست اجرا و تلاش‌های صورت گرفته در راستای نیل به اهداف فرهنگی خانواده بزرگ شهرداری تبریز اشاره نمود.
گفتنی است بابک دانش‌پناه، به عنوان قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و همچنین  سرپرست معاونت مالی و اقتصادی این مجموعه منصوب شده‌است.


PDF چاپ چاپ