لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1398     |     کد : 5450

دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است و همگی همت خواهیم کرد که سازمان را به جایگاه حقیقی آن برسانیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است و همگی همت خواهیم کرد که سازمان را به جایگاه حقیقی آن برسانیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی در آئین معارفه دو سرپرست جدید معاونت های سازمان، اظهار داشت: این مجموعه به عنوان یکی از پتانسیل های بالقوه تبریز در پرداخت به موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی و ورزشی است و امید آن می رود در تحقق اهداف خود نیز نتایج موثری را عاید خود کند.

وی افزود: با انتصابات صورت‌گرفته، سازمان وارد دوره جدید و مهمی از فعالیت خود شده است و امید آن می رود که با همدلی هر چه بیشتر میان کارکنان آن، و نیز تعامل با مجموعه های خارج از سامان و نیز جلب همفکری شهروندان، زمینه های روبه رشدی برای این سازمان تعریف کنیم.

حجت  الاسلام قدوسی ادامه داد: سازمان همواره مورد توجه، نظر و اقبال مخاطبان خاص و عام خود بوده است و ما باید برای ثمربخشی هر چه بهتر به این اقبال با تمام توان تلاش کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که مجموعه انتصاب های جدید در بدنه این سازمان به درخشش مطلوب این کارنامه منجر شود و با تمرکز به فعالیت ها و ایده های خلاقانه، طرح های جدید و نوآورانه را اجرایی کنیم.

بابک دانش پناه، سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان نیز در مراسم معارفه خود با بیان اینکه سازمان یکی از مهمترین ارکان را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و نیز ورزشی تبریز است، اظهار داشت: این مجموعه از سرمایه اجتماعی بالایی برخوردار است و باید با تکیه بر این توان بی بدیل زمینه ساز بالندگی مجموعه را فراهم کرد.
وی با بیان اینکه، این مهم با همدلی و مودت در مجموعه محقق خواهد شد، ادامه داد: خروجی این توان بدون تردید در شهر تاثیر خودش را نشان خواهد داد.

بهمن عبدی، سرپرست معاونت ورزشی سازمان نیز در این مراسم، با بیان اینکه سازمان در حوزه ورزشی فعالیت ها و برنامه های متعددی دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم که با ایجاد بستری مناسب برای انجام ماموریت های محوله به ویژه در حوزه ورزش شهروندی و نشاط اجتماعی شهر، گام‌های موثر برداریم.


 بهمن عبدی / سرپرست معاونت ورزش
بابک دانش پناه/ سرپرست معاونت مالی و اقتصادی


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز