لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1398     |     کد : 5447

نقد و بررسی«ساده‌رنگ» در نخستین برنامه ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب»

نشست ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب» با حضور جمعی از نویسندگان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس، با معرفی و بررسی کتاب «ساده‌رنگ» خاطرات فرهنگی و هنری «مجید دلدوزی» برگزار شد.

«ساده‌رنگ» خاطرات «مجید دلدوزی» طراح شاخص انقلاب اسلامی است که در 532 صفحه توسط انتشارات «راه یار» عرضه شده و «حسین وحیدرضایی‌نیا» مصاحبه و «غلامرضا قلی‌زاده» تحقیق و تدوین آن را عهده‌دار بوده‌است.
«مجید دلدوزی» هنرمند و گرافیست تبریزی، متولد سال ۱۳۳۴ محلۀ شاه‌آباد تبریز است. وی در مسیر هنر انقلابی، آثار برجسته‌ای آفریده است و کتاب ساده رنگ، زمینه ای برای بررسی و ثبت حوادث مختلف زندگی سراسر تلاش ایشان بوده است.
معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این نشست ضمن قدردانی از حضور ارزشمند اهالی فرهنگ و ادب در این نشست، ساده رنگ را گام اول در برگزاری نشست های یک ماه یک کتاب عنوان نمود.
 سیروس مصطفی با اشاره به اهمیت جریان سازی و حمایت از جریان فعال فرهنگی شهر، تصریح کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، مشتاق تلاش در این زمینه است و مفتخریم که اولین برنامه این نشست‌ها، همزمان با هفته دفاع مقدس به اثر ارزشمند ساده رنگ اختصاص یافته است.
وی یادآور شد: ساده‌رنگ، پیش از این در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رونمایی شده است و بررسی و نقد آن در سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی، نشان از هم‌پوشانی و تعامل دو مجموعه فرهنگی دارد.


آلبوم تصاویر نقد و بررسی«ساده‌رنگ» در نخستین برنامه ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب»
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
PDF چاپ چاپ