لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1398     |     کد : 5436

غبارروبی از گلزار شهدای خطیب به مناسبت هفته دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیران و همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به ادای احترام و غبار روبی از مزار شهدای گلزار خطیب پرداختند.

به گزارش روابط عمومی، با حضور حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و اعضای پایگاه مقاومت شهید هنرمند غلاحسین حیدرنیا، قبور مطهر شهدای گلزار خطیب، عطر افشانی و غبار روبی شد.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این مراسم معنوی گفت: تجلیل از مقام شهدا، ایثارگران و رزمندگان سالهای دفاع مقدس که با جانفشانی درخت استوار میهن را با جان و خون آبیاری کردند، وظیفه همه ماستو این نهاد خدمت رسان در راستای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.
وی همچنین به اهمیت حفظ و حراست این گلزار به عنوان یک نمونه بسیار موفق از گلزارهای منطقه‌ای درون شهری اشاره کرد و از متولیان این مجموعه که با حضور مزار مطهر شهدا رنگ و بویی معنوی به خود گرفته، قدردانی نمود.
مدیران و همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این برنامه ضمن زیارت قبور مطهر شهدا، قرائت فاتحه و غبار روبی مزار شهدای سالهای دفاع مقدس که در گلزار خطیب آرمیده‌اند، با آرمانهای شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.


 


PDF چاپ چاپ