چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1398     |     کد : 5435

زیارت عاشورا، پرچم افراشته مبارزه

همزمان با هفته دفاع مقدس و تقارن آن با روزهای ماه محرم، زیارت پر فیض عاشورا در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و مقارن با ماه محرم، مراسم معنوی و پرفیض قرائت زیارت عاشورا و خطابه با حضور مدیران و همکاران سازمان برگزار شد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، در این دیدار با شاره به ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین ع و به ویژه شهادت حضرت امام سجاد همکاران خود را به مطالعه در سجاای وکرامات اهلبیت عصمت و طهارت ، به ویژه مناقب شخصیتی وی ترغیب  کرد.
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی با بیان اینکه حیات امام سجاد و ائمه اطهار برای ما سرشار از درس های ماندگار است، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم با عمل به توصیه های آن بزرگواران، نسبت به خودسازی و تهذیب نفس اقدام کنیم.
این برنامه در بخشی از اجرای خود شاهد تلیل از دو تن از همکارن ایثارگر خود، همزمان با هفته دفاع مقدس بود: علی اکبر افتخاری و وهاب سلمانی که در سالهای دفاع مقدس، در مناطق عملیاتی حضور داشتند و از کیان کشور پاسداری کردند.
طنین نوای زیارت عاشورا به همراه خطابه و سخنان حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، زمینه ساز ایجاد فضایی معنوی و عرض ارادت به محضر حضرت امام حسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت (ع) بود.
گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در مناسبت های مختلف میزبان برنامه های معنوی مختلف است و این اقدام با همراهی و حضور همکاران به شکلی منسجم پیگیری می شود.
در پایان این مراسم همکاران سازمان میهمان سفره اطعام اهل بیت علیهم السلام بودند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز