لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1398     |     کد : 5433

گالری هنرمندان میزبان نمایشگاه عکس دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی از تصاویر مرتبط با سالهای خون و آتش به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی، این تصاویر مرتبط به شهدای هنرمند استان آذربایجان شرقی، همچنین تصاویری از سالهای دفاع مقدس و حماسه سازیهای دلاوران جان بر کف کشور در دفاع و پاسداری از میهن اسلامی است.
هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های دلاوران بی ادعایی است که در راه هدف والایشان از جان خود گذشته اند، و زبان هنر یکی از کارآمد ترین راههای بیان موضوعات است و بیان جلوه های مختلف سالهای دفاع مقدس از مهمترین و زیباترین تلاش های صورت گرفته توسط هنرمندان محسوب می شود.
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برای برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و ضمن تاکید بر اهمیت آشنایی و ارتباط هر چه بیشتر شهروندان و نسل جوان با این موضوع، اقدامات متنوعی برای اقشار مختلف را برنامه ریزی نموده است.
نمایشگاههای برپا شده در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس، در سالن اصلی سازمان، گالری هنرمندان سازمان و همچنین در خانه هنرمندان سازمان در خانه تاریخی ختایی 65 قطعه عکس از آثار ناب ثبت شده در سالهای دفاع مقدس را در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.


PDF چاپ چاپ