لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398     |     کد : 5428

گرافیک کاربردی، راهی برای حضور هنر در زندگی

اولین نمایشگاه رونمایی از گرافیک کاربردی در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز افتتاح شد.

اولین نمایشگاه رونمایی از گرافیک کاربردی در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی، در این نمایشگاه آثاری با محوریت مولف و هنرآموز این حوزه، خانم وحیده شجاع غیاث که نویسنده آثاری در رابطه با گرافیک کاربردی نیز هست، به نمایش عموم در آمده است.
در این نمایشگاه که از 23 شهریور تا 28 شهریور آماده بازدید علاقمندان این حوزه می باشد، آثاری از آیدا نیکنام، الهه بهلول زاده، اسما نیکمرد، زهرا زارعان، معصومه ابراهیمی، زهرا دهستانی، مینا بهارآور، نازیلا پورحسین، فاطمه ملک پور، عاطفه مظهری، مریم عیوضی، مهدیه عهدخواه و زهرا ارجمندی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
اهمیت موضوع از آن است که از زمانی که انسان تصمیم به ارایه یک پیام تصویری گرفت و به زعم خویش از مواد و متریالی که برای هم نوعان او مفاهیم مشخص و تا حدودی ثابت داشت استفاده کرد هنر گرافیک آغاز شد و تا کنون نیز با همه پیشرفت‌ها و تغییراتی که داشته به حرکت خود ادامه می دهد.
با این وجود، توجه و تمرکز بر موضوع گرافیک کاربردی، توانسته این هنر را بیش از پیش وارد زندگی مردم نموده و با ارکان مختلف روزمره درگیر نماید.
گفتنی است اولین نمایشگاه رونمایی از گرافیک کاربردی از ساعت 10 صبح الی 19 روزهای 23 شهریور تا 28 شهریور در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز میزبان هنردوستان و شهروندان تبریزی است.
 


PDF چاپ چاپ