لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 1 شهريور 1398     |     کد : 5418

طرح دانش آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد

طرح دانش آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، طرح یادواره حضرت امام خمینی(ره) که با تلفیقی از آموزش‌های فرهنگی، مفاهیم شهروندی، موضوعات درسی و علمی، بخش‌های تفریحی و ورزشی، از ابتدای تابستان امسال در مدارس منتخب تبریز آغاز شده بود، به آئین اختتام رسید.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، سرپرست سازمان در مراسم اختتامیه این طرح، با اشاره به اینکه آینده شهر و کشورمان، نیاز مبرم به تربیت نیروی سازنده و متعهد دارد، افزود: طرح یادواره حضرت امام(ره) سابقه حدود 20 سال اجرای موفق داشته و با اجرای این طرح، چهره‌های موفقی و شاخصی در خدمت مدیریت فرهنگی، اجتماعی و علمی شهرمان قرار گرفته‌است.
وی اضافه کرد: در همین راستا، این طرح با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر احیا شده و امیدواریم نقش تاثیرگذار در آینده شهرمان داشته باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی گفت: این طرح، محدود به تابستان نیست و امیدواریم دانش‌آموزان، ارتباط خود را با برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، در طول سال ادامه دهند.
وی اضافه کرد:  امروز دشمن، نسل جوان را هدف قرار داده و از این رو، توجه به غنی‌سازی اوقات فراغت، یکی از ضرورت‌های فرهنگی است.
اختتامیه طرح یادواره حضرت امام خمینی(ره)، با اجرای برنامه‌های متنوع تواشیح، سرود و نمایش، روز گذشته در سالن همایش‌های مصلای حضرت امام خمینی(ره) به پایان رسید.


PDF چاپ چاپ