چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398     |     کد : 5406

اخلاق فاطمی، راهگشای توسعه جامعه

همزمان با خجسته سالروز ازدواج آسمانی حضرت زهرا (س) و امام علی (ع)، با حضور استاد اسدالهی، کارگاه آموزشی مختص مادران دختران دانش آموز تبریزی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، این کارگاه آموزشی در قالب دو بخش مجزا برای مادران دختران دانش اموز شرکت کننده در طرح یادواره حضورت امام (ره) برگزار شد و مدرس برجسته حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام اسدالهی به بیان نکاتی در رابطه با زندگی موفق و تاثیر دانش و مراقبت مادران در تعالی نسل جدید پرداخت.
به گفته وی، آشنایی و شناخت زندگی متعالی و ارزشمندی همچون دختر گرامی رسول خدا و امیرالمومنین علی (ع) دارای جنبه های تربیتی و آموزشی بسیاری برای خانواده ها و به ویژه مادران است.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، در حاشیه این کارگاه آموزشی گفت: در تلاش هستیم با استمرار این جلسات آموزشی در قالب طرح یادواره حضرت امام خمینی (ره) جنبه های پرورشی این برنامه را برای خانواده دانش آموزان تبریزی بیش از پیش پررنگ و اثرگذار نماییم.
سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ابراز امیدواری نمود با آگاه شدن هر چه بیشتر خانواده ها و به خصوص مادران در رابطه با مسائل و مختصات جدید جامعه، شاهد پرورش نسلی توانمند و آگاه و دور از مخاطرات باشیم.
گفتنی است یادواره حضرت اما خمینی (ره) به همت شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و آموزش و پرورش استان در حال برگزاری است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز