چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398     |     کد : 5404

جشن بزرگ روز ملی ازدواج در طرح یادواره امام

همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت فاطمه زهرا 0س) و حضرت علی (ع) دختران دانش آموز شرکت کننده در طرح یادواره حضرت امام (ره) در جشن این روز مبارک شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی، مراسم جشن روز ازدواج با حضور دختران دانش آموز تبریزی که بیش از یک ماه است به شکل مستمر و فشرده در طرح آموزشی و پرورشی یادواره حضرت امام خمینی (ره) شرکت نموده اند، در محل مدرسه قائم مقام برگزار شد.
در این ویژه برنامه که با همکاری دانش آموزان به اجرا رسید، برنامه های متنوع و آموزنده ای همچون بررسی سیره و زندگی بزرگ بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، سرود دسته جمعی، نمایش موضوعی، مسابقه و گفتگو با محوریت روز ازدواج و با هدف شادمانی و شناخت هر چه بیشتر و عمیق تر از این روز برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین قدوسی، در حاشیه این برنامه از اهمیت آشنا شدن نسل جدید با سیره انبیا و اولیا سخن گفت و افزود: طرح یادواره حضورت امام (ره) فرصتی مغتنم برای گفتگوی رودر رو با نسل جوان و آینده سازان جامعه برای برنامه ریزان و خادمان فرهنگی جامعه فراهم نموده است.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همچنین ابراز امیدواری نمود تا اتمام طرح یادواره، شاهد تاثیرگذاری هر چه بهتر و بیشتر بر روند فعالیتهای درسیريال ورزشی، فرهنگی و پرورشی آینده سازان شهرمان باشیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز