لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 6 دي 1389     |     کد : 54

آمادگي برگزاري هفته‌هاي فرهنگي در تمام كشورها وجود دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مديرعامل این سازمان گفت: مي‌توانيم در تمام كشورهاي خارجي با شايستگي و قدرت هفته فرهنگي تبريز را برگزار كنيم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مديرعامل این سازمان گفت: مي‌توانيم در تمام كشورهاي خارجي با شايستگي و قدرت هفته فرهنگي تبريز را برگزار كنيم.


حسين نجفي اظهار داشت: مي‌توانيم با اتكا به ظرفيت كم‌نظير هنرمندان تبريزي در تمام كشورهاي خارجي نسبت به برگزاري هفته‌هاي فرهنگي تبريز اقدام كنيم.


وي ادامه داد: برگزاري موفق هفته فرهنگي تبريز در تهران سبب شد تا ظرفيت هنرمندان تبريزي را كشف كنيم و مي‌توان به جرأت گفت مهم‌ترين تجربه از برگزاري هفته فرهنگي تبريز در تهران شناسايي توانايي‌ها و ويژگي‌هاي برجسته هنرمندان استان آذربايجان شرقي بود.


مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز با اشاره به استقبال 500 هزار نفري شهروندان تهراني از برنامه‌هاي هفته فرهنگي تبريز در تهران تصريح كرد: سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در طول برگزاري يك هفته‌اي اين برنامه در تهران بيش از 150 برنامه كه هر روز شش ساعت برگزار مي‌شد را تقديم بازديدكنندگان تهراني كرد.


نجفي ضمن بيان اينكه برگزاري هفته فرهنگي تبريز در تهران به عنوان نخستين هفته فرهنگي بود كه با اين وسعت و تعداد برنامه در پايتخت اجرا شد، خاطرنشان كرد: بيش از 200 نفر از هنرمندان تبريز و آذربايجان در برگزاري هفته فرهنگي تبريز در تهران سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز را همراهي كردند.


وي همچنين به مكان برگزاري اين برنامه نيز اشاره كرد و اذعان داشت: مكان پيشنهاد شده توسط سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران كه فرهنگسراي خاوران نام داشت حائز چند ويژگي بود كه باعث ايجاد نقاط مثبت در برگزاري اين هفته در تهران مي‌شد.


مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز ادامه داد: بيش از 80 درصد جمعيت ساكن در محدوده اين فرهنگسرا را آذري‌زبانان تشكيل مي‌دادند و از سويي ديگر امكانات نسبتاً مناسب اين فرهنگسرا نيز باعث موفقيت بيشتر برگزاري اين هفته در تهران شد.


نجفي در ادامه خاطرنشان كرد: ارزيابي‌هاي انجام گرفته از سوي مردم و مسئولان حاكي از آن است كه هفته فرهنگي تبريز در تهران با موفقيت انجام گرفته و سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز توانست در طول يك هفته برگزاري اين برنامه در تهران، 90 درصد از برنامه‌هاي خود را با موفقيت به انجام برساند.

 مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز