چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398     |     کد : 5394

عفاف و حجاب، راهی آسمانی در جامعه اسلامی

همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی این موهبت الهی را زمینه ساز برکت در جامعه اسلامی معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همزمان با هفته عفاف و حجاب، در گفتگویی، ضمن گرامیداشت تقارن این هفته با دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) ابراز امیدواری نمود با گسترش دامنه های حجاب و عفاف در تمامی لایه های اجتماع و همه شئون زندگی مردم، شاهد برکات این امر در زندگی مردم بیش از پیش باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی اساسی ترین راه ترویج عفاف و حجاب را ایجاد جو همدلی و هم افزایی در این زمینه معرفی نمود و افزود: با استمرار این فضا، جامعه به سمت تعالی فرهنگی و اجتماعی سوق خواهد یافت.
وی همچنین از توجه به این مقوله در تمامی برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تاکید کرد و افزود: اقتضای هرگونه تحولی در کشور، برخورداری جامعه از نسلی است که از سلامت روحی و جسمی برخوردار باشد و ما به نوبت خود در این راه تلاش می کنیم.
گفتنی است روزهای هفته عفاف و حجاب به ترتیب شنبه ۱۵ تیر « عفاف و حجاب‌، فریضه الهی، سیره فاطمی(س)» ، یکشنبه ۱۶ تیر « عفاف و حجاب‌، تجلی فطرت، تاج بندگی»؛ دوشنبه ۱۷ تیر« عفاف و حجاب‌، حقوق شهروندی، احترام به قانون» و سه‌شنبه ۱۸ تیر« عفاف و حجاب‌، تکریم خویشتن، احترام به آزادی»، چهارشنبه ۱۹ تیر« عفاف و حجاب‌، اخلاق مداری، خانواده سالم»؛ پنج‌شنبه ۲۰ تیر« عفاف و حجاب‌، میراث ایرانی، گرایش جهانی» و جمعه ۲۱ تیر « عفاف و حجاب‌، امنیت اجتماعی، وصیت شهیدان» نام گذاری شده است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز