چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 15 تير 1398     |     کد : 5389

طرح یادواره حضرت امام خمینی(ره) گشایش یافت

با حضور سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و جمعی از مدیران آموزشی، طرح یادواره حضرت امام خمینی(ره) در دبستان پوشیه‌باف محله عباسی تبریز گشایش یافت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، با پایان ثبت‌نام طرح یادواره حضرت امام خمینی(ره)، این طرح با تلفیقی از آموزش‌های فرهنگی، مفاهیم شهروندی، موضوعات درسی و علمی، بخش‌های تفریحی و ورزشی، وارد مرحله اجرایی شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، سرپرست سازمان در آئین گشایش این طرح، دوره نوجوانی را دوره سازندگی فکری و روحی انسان خواند و افزود: طرح یادواره امام خمینی(ره)، از سال‌های دور، با همین هدف پیگیری شده و امروز خرسندیم که بعد از چند سال، شاهد افتتاح دوره جدیدی از این طرح هستیم.
وی با بیان اینکه علم و ایمان، دو بال تکامل انسان است، افزود: نوجوانی فرصت پایه‌ریزی شخصیت انسان است و از دانش‌آموزان این طرح انتظار می‌رود، با حضور فعال در بخش‌های مختلف این طرح، این فرصت را  در خود شکوفا کنند.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز اضافه کرد: این طرح، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و آموزش‌وپرورش استان، بدون اخذ هزینه خاصی، طراحی شده تا در خدمت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان باشد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز