چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 5 تير 1398     |     کد : 5384

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خبر داد؛

«هشتم تیر» آغاز ثبت‌نام در طرح تابستانی یادواره حضرت امام خمینی(ره)

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از آغاز ثبت‌نام طرح تابستانی یادواره حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این طرح با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان، با مشارکت اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان، در مقطع تحصیلی چهارم تا نهم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به پیشینه برگزاری این طرح یادآور شد: طرح یادواره حضرت امام(ره) از سال 69، نزدیک به دو دهه در شهر تبریز برگزار شد و تاثیرات فرهنگی و تربیتی چشمگیر بر دانش‌آموزان داشت.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی با تاکید بر احیای این طرح، خاطرنشان کرد: نوجوانان امروز، در کنار تقویت بنیه علمی، اخلاقی و اعتقادی، نیاز مبرم به شور و نشاط جمعی دارند.
وی اضافه کرد: خانواده‌های علاقه‌مند می‌توانند از هشتم تا چهاردهم تیرماه با مراجعه به ستاد مرکزی این طرح، به نشانی «روبروی استانداری، انتهای کوچه شهید پیرسمساری، خانه تاریخی مجتهدی‌ها» نسبت به ثبت‌نام نوجوانان پایه تحصیلی چهارم تا نهم اقدام کنند.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، برنامه‌های درسی، علمی، طرح‌های ورزشی، هنری، آموزش‌های اخلاقی و برنامه‌های تفریحی را محتوای کلی طرح دانش‌آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) خواند.
در جلسه هم‌اندیشی این طرح تقسیم‌ کمیته‌های مختلف اجرای این طرح مشخص و وظایف کمیته ها بررسی شد.
علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر از جزئیات این طرح می‌توانند با شماره تلفن‌های 09399576002 و 35260077 تماس بگیرند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز