لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 30 خرداد 1398     |     کد : 5381

غنابخشی به جشنواره تابستانی فیروزه با برگزاری طرح‌های ویژه دانش‌آموزی

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از اجرای ویژه‌برنامه های دانش آموزی برای غنابخشی به جشنواره تابستانی فیروزه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز جلسه هماهنگی طرح یادواره امام خمینی (ره) در قالب جشنواره تابستانی فیروزه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین قدوسی نیا، سرپرست سازمان، معاونان سازمان، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به همراه مدیران روابط عمومی و معاونان فرهنگی سازمان‌ها و مناطق شهرداری تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین قدوسی نیا در این جلسه با اشاره به لزوم همبستگی در اجرای برنامه های مختلف اظهار داشت: برای حرکت های فرهنگی باید اجزای یک تشکیلات با هم ارتباطی موثر و سازنده داشته باشند. اگر جایی ببینیم که کار فرهنگی خوبی انجام شده از آن حمایت می‌کنیم.
وی افزود: فرصت های فرهنگی زیادی وجود دارد که باید با همراهی و هم‌افزایی به شکوفایی برسانیم؛ اما برای انسجام باید تعامل و ارتباطات، بیشتر شود تا دوباره کاری صورت نگیرد.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: طرحی که از سال ۶۹ طرحی با نام یادواره امام خمینی (ره) در تبریز و از شهرداری آغاز شد، از ابتکارات ماندگار بود.  ثمرات این طرح امروز کاملاً نمایان است و برخی چهره‌های موثر و مسئولان استانی و حتی کشوری، از دانش‌آموزان فعال در آن طرح هستند.
حجت الاسلام قدوسی نیا با اشاره به تاثیر برنامه های فرهنگی در بلند مدت خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنیم که این طرح تاثیر خود را در بلند مدت گذاشته است. در کل، مباحث فرهنگی همین طور است دیر، اما خوب جواب می دهد.
وی از عزم سازمان برای احیای این طرح قدیمی خبر داد و افزود:  طرح یادواره امام (ره) با اقتضای نیازهای روز نوجوانان و دانش آموزان و با اولویت فرزندان کارکنان شهرداری تبریز، احیا می شود.  در برنامه داریم که این طرح را در تابستان امسال با حضور یک هزار نفر و با اولویت فرزندان کارکنان شهرداری تبریز آغاز کنیم، البته ثبت نام از میان عموم شهروندان نیز انجام می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته برنامه های آموزشی، فرهنگی و... در چهار مدرسه و چهار منطقه برگزار می‌شود. در پایان نیز همچون سالهای گذشته اردوی مشهد مقدس را برنامه ریزی کرده ایم.
حجت الاسلام قدوسی نیا در پایان گفت: امیدواریم با انجام این کارهای فرهنگی در بخش نوجوانان که گروه هدف دشمنان است، قدم‌هایی برداریم. البته طرح‌هایی که در پارکها و به صورت عمومی برگزار می شود نیز ادامه خواهد داشت.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز