چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398     |     کد : 5379

حوزه کودک و نوجوان، حوزه مغفول تولیدات فرهنگی است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: حوزه کودک و نوجوان، حوزه مغفول و مهجور تولیدات فرهنگی در میان نهادهای فرهنگی است.به گزارش روابط عمومی سازمان، مرتضی صفری در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت:  حوزه کودک و نوجوان یکی از ظرفیتهایی است که به نظر می رسد دچار بی مهری شده که ظرفیت فراوانی برای فعالیت دارد و می‌توان با هم‌اندیشی به نقاط موثری رسید.
وی افزود: بی‌تردید ایده ها و خلاقیت های فراوانی است که نیازمند نگاه اصولی و فرهنگی است که می توان باتمرکز جدی بر روی آنها، به پیشبرد آن ، با بهره گیری از توان فعالان این حوزه امیدوار بود.
وی همچنین از هجمه رسانه‌ای برخی دستگاه‌های عریض و طویل رسانه‌ای به عنوان جنگ جهانی رسانه‌ای یاد کرد و افزود: امیدواریم با همت و همکاری‌‌های مشترک، به نتایج درخشان وموثری رسید..

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدار گفت: کار جمعی نهادها و دستگاه‌های مرتبط با حوزه فرهنگی، به کیفیت محصولات و مطلوب شدن اثرگذاری آن در جامعه کمک می‌کند.
حجت الاسلام و المسلمین قدوسی در دیدار با مدیرکل مرکز صدا و سیمای آذربایجان، با اشاره به ظرفیت فردی نهادهای فرهنگی تبریز خاطر نشان کرد: این نهادها هر یک به سبب تخصص و توان خود از ظرفیت و توان بالایی برخوردارند و می توانند به قدر توان خود برای پاسخ به نیازهای فرهنگی گام بردارند.
وی ادامه داد: با توجه به فراوانی مطالبات فرهنگی در حوزه های مختلف و نیز ضرورت توجه همه جانبه به این نیازها، بهترین راهکار انجام کار جمعی و توجه به توانمندی سایر دستگاه هاست تا از هزینه‌کردهای بی‌مورد و فعالیت‌های موازی کاسته شود.
حجت الاسلام و المسلمین قدوسی، با قدردانی از همراهی مرکز صدا و سیمای استان در همراهی با رویدادهای فرهنگی، بر ضرورت هم‌اندیشی در کارهای فرهنگی که دربرگیری مشترکی دارد تاکید کرد و افزود: در آینده می‌توان با تشکیل اتاق‌های فکر، نقاط مشترک کارهای فرهنگی را تعریف کرد و برای هم‌اندیشی به جمع‌بندی واجماع رسید.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز