چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1398     |     کد : 5378

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

نقش تسهیل‌کننده اهداف فرهنگی، در تقویت برنامه‌های خدمتگزاری شهر

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، همکاری با مناطق 10گانه شهرداری تبریز را لازمه تمرکز و یکپارچه‌سازی اهداف سازمانی عنوان کرد و گفت: این اهداف، در میان‌مدت می‌تواند نقش تاثیرگذار در روان‌سازی برنامه‌های خدمتگزاری مناطق داشته باشد.

 به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با شهردار منطقه4 تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: بخش قابل‌توجهی از معضلات زندگی شهری در بحث‌های مختلف ترافیک، پسماند و فضای سبز، ریشه در کاستی آموزش‌های فرهنگی دارد و برنامه‌های فرهنگی سازمان می‌تواند این نیاز را در یک زمان‌بندی مشخص، تامین کند.
وی همچنین به اهداف اجتماعی و ورزشی سازمان هم اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های پرشور ورزش همگانی و دوره‌های آموزشی ویژه مهارت‌های اجتماعی، از دیگر برنامه های سازمان است که می‌تواند نقش مشارکتی شهروندان با شهرداری‌های مناطق را تقویت کند.
اکبر امجدی، شهردار منطقه4 تبریز نیز در این دیدار، ضمن معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این منطقه گفت: شهرداری منطقه4 در سال‌های اخیر، ثابت کرده که در حوزه فرهنگ، از مناطق پیشتاز است و در همین راستا، بوستان‌ها و پارک‌های عمومی را به عنوان نقطه اتصال مدیریت شهری و شهروندان، هدفگذاری کرده است.
امجدی با اشاره به اینکه فرهنگ، پیش‌زمینه توسعه شهر است، تصریح کرد: سعی داریم با اجرای برنامه‌های ورزشی و نمایشگاه‌های فصلی، نقش مشارکتی شهروندان را تقویت کنیم و در این راه، همکاری با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز را ضروری و موثر می‌دانیم.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز