چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398     |     کد : 5376

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است

سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، بر بهره گیری حداکثری از فرهنگ قرآنی به عنوان راهگشای امور مختلف جامعه و شهروندان تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات امنا و هیات مدیره موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی، بر لزوم تسری برنامه های ارزشمند این نهاد در سطح جامعه و برای اقشار مختلف تاکید نمود.
به گفته وی، نگاه خانواده بزرگ شهرداری تبریز به ویژه در بخشهای فرهنگی به مقوله قرآن کریم، نگاه محوری است و به امید خدا با همراهی برادران خدوم مجموعه ارجمند مهد قرآن استان شاهد گسترش و توسعه این فعالیتها در قالب همکاریهای مشترک نیز خواهیم بود.
در این دیدار، رحیم وظیفه شعاع، مدیرعامل مهد قرآن استان ضمن قدردانی از توجه صورت گرفته به این حوزه در بخش فرهنگی شهرداری، ابراز امیدواری نمود با عنایت به نزدیکی فصل تابستان و اجرای برنامه های غنی سازی اوقات فراغت، شاهد اثرگذاری همکاری در راستای اهداف مشترک باشیم.
گفتنی است موسسه مهد قرآن از موسسات فعال فرهنگی و قرآنی استان است که از سال 1372 در تبریز و در سطح استان به فعالیت قرآنی اقدام نموده است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز