چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398     |     کد : 5375

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از نظر گستردگی ساختار و تاثیرگذاری بر حوزه‌های تخصصی، جایگاهی متمایز و ارزشمند در مجموعه شهرداری تبریز دارد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، محمد ثابتی در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: تحولات ساختاری در مجموعه شهرداری تبریز، پس از مطالعات وسیع و با طی مراحل قانونی، محقق شده و تاثیرات آن، در چابک‌سازی سیستم اداری و افزایش بازده کاری، مثبت خواهد بود.
وی متذکر شد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با سه معاونت تخصصی و بیش از 127 پست سازمانی، بزرگترین سازمان شهرداری تبریز است.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با ادغام دو سازمان «فرهنگی‌وهنری» و «ورزشی» و افزوده‌شدن حوزه اجتماعی تشکیل شده‌ و مهم‌ترین دستاورد تحولات ساختاری در شهرداری تبریز به شمار می‌رود.
ثابتی با اشاره به اینکه حوزه اجتماعی، حساس‌ترین بخش از فعالیت‌های سازمان است، گفت: با توجه به وسعت اختیارات و مسئولیت‌هایی که در اساسنامه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پیش‌بینی شده، نقش این سازمان در ارائه پیوست‌های فرهنگی و توسعه مشارکت‌های شهروندی، برجسته پیش‌بینی شده‌است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدار، بر لزوم همکاری مداوم با مدیریت ستادی شهرداری تبری تاکید کرد.
وی حوزه نوسازی و تحول اداری را از ارکان مدیریت ستادی شهرداری تبریز خواند و افزود: تعامل موثر با این مجموعه، می‌تواند باعث شناسایی ظرفیت‌های نهفته، بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های قانونی و افزایش توان خدمتی در سازمان شود.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز