چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398     |     کد : 5373

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عنوان کرد؛

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری

سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: خانواده شهرداری تبریز، نقش پررنگی در جامعه هدف طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی سازمان خواهند داشت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار، از پیش‌بینی طرح‌های غنی‌سازی اوقات فراغت و برنامه‌های بانشاط فرهنگی، خبر داد و افزود: بخشی از این طرح‌ها، با اولویت جامعه هدف خانواده شهرداری تبریز تدارک دیده شده‌است.
وی به پیشینه سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار، اشاره و خاطرنشان کرد: این سازمان در سال‌های دور، با عنوان سندیکا فعالیت داشت و تلاش‌‌گران آن، از قدیم، جزو خوش‌نام‌ترین و معتبرترین افراد جامعه به شمار رفته‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، فعالان حوزه حمل‌ونقل بار را قشری تاثیرگذار و پرتلاش توصیف کرد و افزود: در برابر زحمات سنگینی که این عزیزان، متحمل می‌شوند، برگزاری جشنواره‌های حمل‌ونقل، تقدیر از رانندگان نمونه، جُنگ‌ها و برنامه‌های بانشاط فرهنگی در مناسبت‌های مختلف، می‌تواند یک ایده‌ای کارساز باشد.
فاضل نادری، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار نیز در این دیدار، با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، گفت:  سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار در کنار اهداف فنی و خدماتی خود، سعی دارد در برنامه‌های فرهنگی حمل‌ونقل و ترافیک نیز فعال باشد.
وی اضافه کرد: در این راستا، آماده همکاری‌ با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هستیم و امیدواریم این همکاری‌ها، در ارتقای فرهنگ ترافیک و روحیه و رفتار فعالان‌ حمل‌ونقل، تاثیرگذار باشد.- - - - - - -
عکس: داود نجفی


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز